Monitoring doporučení, 15. týden: Pomsta NWR
Bravo, pražská burza v uplynulém týdnu povyrostla o 3,3 % a na některých emisích jsme se dočkali pozoruhodných skoků: Králem 15. týdne se stalo se ziskem 15,2 % mediální CME, což by snad celé generace zhrzených býků na tomto titulu ani nečekaly. Rychlý postup na sever zažila i Erste (+ 9 %), solidní výkon předvedl i ČEZ (+4,2 %), Pegas (+3,6 %), Áčka (+3,5 %) a VIG (+3,9 %). Z opačného soudku jsou naopak příběhy Telefónicy (-1,9 %) a především NWR, jež se stalo s -2,3 % fackovacím panákem 15. týdne na pražské burze. A schytalo to i od analytiků, ostatně posuďte sami v přehledu investičních doporučení vydaných v 15. týdnu.
Přehled investičních doporučení pro domácí tituly vydaných v uplynulém týdnu, čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/1128266511-monitoring-doporuceni-15-tyden-pomsta-nwr/
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





