DAX kolem nuly
Německý akciový index během celého dopoledne oslaboval a dostal se do ztráty. Otočka nastala v poledne a nyní se opět nalézá na včerejších zavíracích hodnotách. Hvězdou parketu frankfurtské burzy je výrobce hnojiv K+S (SDF +3,73 %). Solidně zhodnocuje také výrobce sportovního oblečení Adidas (ADS +1,16 %). BMW (BMW +0,45 %) pozastaví po stávce zaměstnanců svoji expanzi v Jižní Africe. Siemens (SIE -0,67 %) podepsal dohodu s polskou energetikou PGE na vybudování nové tepelné elektrárny v Gorzowě za 562 milionů PLN. Ztrácí Commerzbank (CBK -2,12 %), Lanxess (LXS -1,20 %) a Volkswagen (VOW3 -1,20 %).
David Krejča
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





