BP: Warner Music Group se propadl do čtvrtletní ztráty
Americká nahrávací společnost Warner Music Group Corp. (WMG) dnes reportovala ztrátu za první čtvrtletí v důsledku vyšších nákladů a odpisů goodwillu.
Ztráta společnosti za uplynulé tři měsíce činila 16 mil. USD/11 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 18 mil. USD/12 centů na akcii za shodné čtvrtletí před rokem.
Analytici dotazovaní agenturou Thomson Financial v průměru očekávali, že společnost oznámí zisk ve výši 10 centů na akcii.
Příjmy firmy se meziročně zvýšily o sedm procent na 989 mil. USD, a předčily tak konsensuální odhad trhu pro 948,9 mil. USD.
Akcie WMG včera zavíraly na ceně 8,74 USD.
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio





