Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 9.6.2026 20:34
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»BP: Warner Music Group se propadl do čtvrtletní ztráty

Zpravodajství

BP: Warner Music Group se propadl do čtvrtletní ztráty

06.02.2008 13:44:00 | Böhm&Partner, a.s.

Americká nahrávací společnost Warner Music Group Corp. (WMG) dnes reportovala ztrátu za první čtvrtletí v důsledku vyšších nákladů a odpisů goodwillu.

Ztráta společnosti za uplynulé tři měsíce činila 16 mil. USD/11 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 18 mil. USD/12 centů na akcii za shodné čtvrtletí před rokem.

Analytici dotazovaní agenturou Thomson Financial v průměru očekávali, že společnost oznámí zisk ve výši 10 centů na akcii.

Příjmy firmy se meziročně zvýšily o sedm procent na 989 mil. USD, a předčily tak konsensuální odhad trhu pro 948,9 mil. USD.

Akcie WMG včera zavíraly na ceně 8,74 USD.

Autor: Klára Štěpánková

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA440,00+12,24
ATS3 532,00+7,23
DSPW499,50+5,83
HARDW8,30+3,75
VIG1 483,00+3,34

Zajímavé poklesy

MATTE18 000,00-6,74
NOKIA289,00-6,17
OMV1 425,50-5,06
FIXZO57,00-5,00
WPS30,00-3,85

Kurzovní lístek

EURnahoru24,170+0,28
HUFnahoru6,799+0,23
JPYnahoru13,041+0,70
PLNnahoru5,704+0,15
USDnahoru20,888+0,58

demo-e-broker

Indexy

09.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,982 548,8716:15:29
RMdolu-0,27681,5416:55:30
DJIAdolu-0,1650 703,4620:13:27
NASDAQdolu-1,7125 486,4820:13:29
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7424 433,0617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz