BP: Warner Music Group se propadl do čtvrtletní ztráty
Americká nahrávací společnost Warner Music Group Corp. (WMG) dnes reportovala ztrátu za první čtvrtletí v důsledku vyšších nákladů a odpisů goodwillu.
Ztráta společnosti za uplynulé tři měsíce činila 16 mil. USD/11 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 18 mil. USD/12 centů na akcii za shodné čtvrtletí před rokem.
Analytici dotazovaní agenturou Thomson Financial v průměru očekávali, že společnost oznámí zisk ve výši 10 centů na akcii.
Příjmy firmy se meziročně zvýšily o sedm procent na 989 mil. USD, a předčily tak konsensuální odhad trhu pro 948,9 mil. USD.
Akcie WMG včera zavíraly na ceně 8,74 USD.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





