BP: Warner Music Group se propadl do čtvrtletní ztráty
Americká nahrávací společnost Warner Music Group Corp. (WMG) dnes reportovala ztrátu za první čtvrtletí v důsledku vyšších nákladů a odpisů goodwillu.
Ztráta společnosti za uplynulé tři měsíce činila 16 mil. USD/11 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 18 mil. USD/12 centů na akcii za shodné čtvrtletí před rokem.
Analytici dotazovaní agenturou Thomson Financial v průměru očekávali, že společnost oznámí zisk ve výši 10 centů na akcii.
Příjmy firmy se meziročně zvýšily o sedm procent na 989 mil. USD, a předčily tak konsensuální odhad trhu pro 948,9 mil. USD.
Akcie WMG včera zavíraly na ceně 8,74 USD.
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio - Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio





