Americké trhy nenavazují na předchozí růst a propadají
Americké trhy poprvé v tomto týdnu oslabily po vystoupení šéfa FEDu Bernankeho před Konregesem. Bernanke upozornil na další možné zpomalování ekonomiky. Oslabují akcie Intel (-3,25%) po obavách analytiků, že firmě porostou pomaleji tržby. Banky Merrill Lynch & Co.(MER) a Goldman Sachs Group Inc (GS) poklesly, když broker Lehman Brothers Holdings očekává, že banky oznámí další odpisy k hypotéčním cenným papírům. Naopak energetický sektor dnes posiloval, ke konci seance však odevzdal velkou část svých zisků. index DJIA propadá o 1,33%, S&P500 -1,19%, zatímco kompozitní Nasdaq -1,59%.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





