Americké trhy nenavazují na předchozí růst a propadají
Americké trhy poprvé v tomto týdnu oslabily po vystoupení šéfa FEDu Bernankeho před Konregesem. Bernanke upozornil na další možné zpomalování ekonomiky. Oslabují akcie Intel (-3,25%) po obavách analytiků, že firmě porostou pomaleji tržby. Banky Merrill Lynch & Co.(MER) a Goldman Sachs Group Inc (GS) poklesly, když broker Lehman Brothers Holdings očekává, že banky oznámí další odpisy k hypotéčním cenným papírům. Naopak energetický sektor dnes posiloval, ke konci seance však odevzdal velkou část svých zisků. index DJIA propadá o 1,33%, S&P500 -1,19%, zatímco kompozitní Nasdaq -1,59%.
Poslední zprávy
- Zámořské indexy uzavřely s výraznými ztrátami
05.06. 22:47 Fio - Německé akcie na konci týden oslabily
05.06. 17:56 Fio - Americké akcie zahajují páteční obchodování poklesem
05.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty se vyvíjejí smíšeně, Nasdaq 100 futures -1,17 %
05.06. 14:47 Fio - USA: Změna počtu pracovních míst mimo zemědělství v květnu na 172 tis. při očekávání 88 tis.
05.06. 14:46 Fio





