Jupitermedia ve ztrátě
Společnost Jupitermedia (JUPM) oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí, které určitě nepotěšily akcionáře. Firma se dostala do ztráty 76,7 milionu dolarů (2,13 dolaru na akcii). Ve stejném období předchozího roku přitom dosáhla zisku 502 000 dolarů (1 centu na akcii). Tržby se zvýšily o 4 procenta na 36,1 milionu. Analytici očekávali zisk 2 centů na akcii a tržby 35,4 milionu. Akcie firmy v průběhu dnešního obchodování poklesly o 3,85 procenta na 2,75 dolaru na akcii.
Poslední zprávy
- SK Hynix plánuje získat až 29,4 mld. USD prostřednictvím emise ADR na burze Nasdaq
24.06. 11:16 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
24.06. 10:43 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (-1,91 %), zlato (-1,36 %) a stříbro (-0,83 %)
24.06. 10:42 Fio - Výrobce Leopardů KNDS míří na burzu ve Frankfurtu a v Paříži
24.06. 10:35 Fio - Německo: Index očekávání podle IFO v červnu na 84,1 b. při očekávání 84,8 b.
24.06. 10:12 Fio





