Jupitermedia ve ztrátě
Společnost Jupitermedia (JUPM) oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí, které určitě nepotěšily akcionáře. Firma se dostala do ztráty 76,7 milionu dolarů (2,13 dolaru na akcii). Ve stejném období předchozího roku přitom dosáhla zisku 502 000 dolarů (1 centu na akcii). Tržby se zvýšily o 4 procenta na 36,1 milionu. Analytici očekávali zisk 2 centů na akcii a tržby 35,4 milionu. Akcie firmy v průběhu dnešního obchodování poklesly o 3,85 procenta na 2,75 dolaru na akcii.
Poslední zprávy
- USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio - Primoco se vyjádřilo ke sporu s akcionářem ohledně změny stanov
09.06. 16:18 Fio - Americké futures indikují otevření trhu v plusu
09.06. 14:55 Fio





