Jupitermedia ve ztrátě
Společnost Jupitermedia (JUPM) oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí, které určitě nepotěšily akcionáře. Firma se dostala do ztráty 76,7 milionu dolarů (2,13 dolaru na akcii). Ve stejném období předchozího roku přitom dosáhla zisku 502 000 dolarů (1 centu na akcii). Tržby se zvýšily o 4 procenta na 36,1 milionu. Analytici očekávali zisk 2 centů na akcii a tržby 35,4 milionu. Akcie firmy v průběhu dnešního obchodování poklesly o 3,85 procenta na 2,75 dolaru na akcii.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
23.06. 22:09 Fio - Německé akcie klesly o téměř 1 %
23.06. 17:58 Fio - USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
23.06. 16:12 Fio - USA: Index PMI ve výrobě podle předběžných dat v červnu vzrostl na 55,7 b. při očekávání 54,6 b.
23.06. 16:12 Fio - Wall Street v červených číslech, ztrácí především technologie
23.06. 16:07 Fio





