Siemens se dohodl se zaměstnanci na škrtech
Společnost Siemens AG (SIE) dnes oznámila, že se dohodla na kompenzaci pro zaměstnance divize Siemens Enterprise Communications, kterých se dotkne snižování stavů. Okolo 1.200 zaměstnanců se dotknou úsporné balíčky, z toho zhruba 300 lidem bude nabídnuta práce na částečný úvazek. Ostatní zaměstnanci budou oprávněni připojit se po dobu dvou let ke společnosti, kde jim bude uhrazeno vzdělávání a tréninkové programy. Akcie firmy aktuálně posilují o 1,74%.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
25.06. 17:57 Fio - USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
25.06. 17:05 Fio - USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
25.06. 16:43 Fio - Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu
25.06. 16:20 Fio - Wall Street v úvodu obchodování klesá, výrazně však rostou výrobci paměťových čipů v čele s Micronem
25.06. 16:02 Fio





