Siemens se dohodl se zaměstnanci na škrtech
Společnost Siemens AG (SIE) dnes oznámila, že se dohodla na kompenzaci pro zaměstnance divize Siemens Enterprise Communications, kterých se dotkne snižování stavů. Okolo 1.200 zaměstnanců se dotknou úsporné balíčky, z toho zhruba 300 lidem bude nabídnuta práce na částečný úvazek. Ostatní zaměstnanci budou oprávněni připojit se po dobu dvou let ke společnosti, kde jim bude uhrazeno vzdělávání a tréninkové programy. Akcie firmy aktuálně posilují o 1,74%.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pátek posilovala
12.06. 18:03 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v červnu podle předběžných dat na 48,9 b.
12.06. 16:02 Fio - Americké indexy se obchodují smíšeně, dnes začne obchodování s akciemi SpaceX
12.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty se obchodují v zelených číslech
12.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,1 %), ropa (-3,72 %) a zlato (+2,86 %)
12.06. 13:57 Fio





