Americké trhy se ocitají v červeném
Americké trhy dnes oslabují a pravděpodobně se tento týden zapíše jako ztrátový. Oslabují dnes především komoditní a finanční tituly v čele s AIG. Exxon Mobil ztrácí s novými rekordy ropy, které se dnes vyšplhala až na 126 USD za barel. Freeport-McMoRan Copper& Gold Inc. oslabuje po vyšších zásobách mědi. Vše naznačuje tomu, že poptávka v Číně slábne. Nejvíce však ztrácí AIG (-8,3%), která prezentovala velkou ztrátu. Plánuje další odpisy kvůli špatným investicím. Index DJIA ztrácí 1,04%, kompozitní Nasdaq 0,35%, zatímco S&P 500 0,79%.
Poslední zprávy
- IBM představila technologii výroby čipů pod hranicí 1 nanometru
25.06. 13:43 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), stříbro (-0,96 %)
25.06. 13:41 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
25.06. 13:40 Fio - Německý Merck KGaA koupí americkou společnost Bio-Techne za přibližně 11,3 mld. USD
25.06. 12:23 Fio - Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio





