Americké trhy se ocitají v červeném
Americké trhy dnes oslabují a pravděpodobně se tento týden zapíše jako ztrátový. Oslabují dnes především komoditní a finanční tituly v čele s AIG. Exxon Mobil ztrácí s novými rekordy ropy, které se dnes vyšplhala až na 126 USD za barel. Freeport-McMoRan Copper& Gold Inc. oslabuje po vyšších zásobách mědi. Vše naznačuje tomu, že poptávka v Číně slábne. Nejvíce však ztrácí AIG (-8,3%), která prezentovala velkou ztrátu. Plánuje další odpisy kvůli špatným investicím. Index DJIA ztrácí 1,04%, kompozitní Nasdaq 0,35%, zatímco S&P 500 0,79%.
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio





