Zisk Deere vzrostl o 22%
Společnost Deere and Co. (DE), největší světový výrobce zemědělských strojů, dnes oznámila výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí fiskálního roku. Zisk vzrostl o 22 procent na 763,5 milionu dolarů (1,74 dolaru na akcii). Tržby se zvýšily na 8,1 miliardy dolarů ze 6,9 miliard. Největší zásluhu na tom měly tržby ze zahraničí, které vzrostly o 46 procent. V USA a Kanadě se zvýšily o 6 procent. Analytici očekávali zisk 1,75 dolaru na akcii a tržby na úrovni 7,6 miliardy. Deere připojila ke zveřejněným výsledkům varování týkající se zvyšujících se nákladů, které by měly negativně ovlivnit hospodářské výsledky v budoucnu. Cena akcií klesá o 6,06 procenta na 84,72 dolaru.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





