Deutsche Telekom ohlásila o 35% nižší zisk
Deutsche Telekom AG (DTE) ohlásila za 2Q pokles zisku o 35% kvůli ztrátě klientů v Německu, silnému euru a vyšším úrokovým nákladům. Čistý zisk poklesl na 394 mil EUR, analytici přitom očekávali zisk 748 mil EUR. Tržby klesly o 2,9% na 15,13 miliard EUR, analytici odhadovali 15,1 miliard. Upravený zisk na bázi EBITDA klesl na 4,85 mld.EUR z loňských 4,90 mld.
Akcie DTE jsou před dnešním openem na ceně 11,355 EUR.
Poslední zprávy
- Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), ropa (-1,22 %)
25.06. 10:41 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
25.06. 10:40 Fio - Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
25.06. 10:36 Fio - Frankfurtská burza otevírá čtvrteční obchodování mírným růstem
25.06. 10:04 Fio





