Deutsche Telekom ohlásila o 35% nižší zisk
Deutsche Telekom AG (DTE) ohlásila za 2Q pokles zisku o 35% kvůli ztrátě klientů v Německu, silnému euru a vyšším úrokovým nákladům. Čistý zisk poklesl na 394 mil EUR, analytici přitom očekávali zisk 748 mil EUR. Tržby klesly o 2,9% na 15,13 miliard EUR, analytici odhadovali 15,1 miliard. Upravený zisk na bázi EBITDA klesl na 4,85 mld.EUR z loňských 4,90 mld.
Akcie DTE jsou před dnešním openem na ceně 11,355 EUR.
Poslední zprávy
- USA uzavírají kladně
11.06. 22:09 Fio - Americké indexy posilují
11.06. 18:56 Fio - Německé akcie nepatrně posílily
11.06. 17:58 Fio - S&P 500 posiluje navzdory hrozbám úderů na Írán a vyšší inflaci cen výrobců
11.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty posilují
11.06. 14:57 Fio





