Deutsche Telekom ohlásila o 35% nižší zisk
Deutsche Telekom AG (DTE) ohlásila za 2Q pokles zisku o 35% kvůli ztrátě klientů v Německu, silnému euru a vyšším úrokovým nákladům. Čistý zisk poklesl na 394 mil EUR, analytici přitom očekávali zisk 748 mil EUR. Tržby klesly o 2,9% na 15,13 miliard EUR, analytici odhadovali 15,1 miliard. Upravený zisk na bázi EBITDA klesl na 4,85 mld.EUR z loňských 4,90 mld.
Akcie DTE jsou před dnešním openem na ceně 11,355 EUR.
Poslední zprávy
- USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b
25.06. 14:48 Fio - USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v květnu podle předběžných dat klesly o 4,5 %
25.06. 14:47 Fio - USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti k 20. červnu na 215 tis.
25.06. 14:44 Fio - USA: Anualizovaný HDP v 1Q dle konečných dat vzrostl o 2,1 % při očekávání růstu o 1,6 %
25.06. 14:42 Fio - USA: Deflátor výdajů na osobní spotřebu v květnu meziročně vzrostl o 4,1 % v souladu s očekáváním
25.06. 14:35 Fio





