Newyorský FED nalil do finančního systému $50 mld.
Newyorská pobočka FEDu dnes nalila do finančního systému skrz repo operace okolo $50 mld. Jedná se o podobnou částku, která byla do oběhu přidána včera.
Poslední zprávy
- USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio - Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
24.06. 16:08 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)
24.06. 13:32 Fio





