Newyorský FED nalil do finančního systému $50 mld.
Newyorská pobočka FEDu dnes nalila do finančního systému skrz repo operace okolo $50 mld. Jedná se o podobnou částku, která byla do oběhu přidána včera.
Poslední zprávy
- Wall Street kvituje předběžnou dohodu USA s Íránem
15.06. 19:15 Fio - Frankfurtská burza uzavřela obchodování růstem
15.06. 17:57 Fio - Americké akciové indexy rostou poté, co USA a Írán dosáhly dohody o příměří
15.06. 16:26 Fio - USA: Index realitního trhu NAHB v červnu klesl na 35 b. při očekávání 37 b.
15.06. 16:02 Fio - USA: Průmyslová produkce v květnu meziměsíčně vzrostla o 0,1 % při očekávání 0,3 %
15.06. 15:22 Fio





