Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě
Eli Lilly & Co. (LLY) se dostal ve čtvrtém kvartálu do ztráty 3,63 mld. USD (3,31 USD na akcii) především kvůli 4,73 mld. USD odpisům spojeným s akvizicí ImClone Systems. Bez odpisu by zisk dosáhl 1,07 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 19 % a o 2 centy více, než čekali analytici. Tržby byly na stejné úrovni jako minulý rok 5,21 mld. USD. Zisk v 2009 je odhadován na 4-4,25 USD na akcii.
LLY včera mírně rostl o 0,23 % na 39,09 USD.
Poslední zprávy
- Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)
24.06. 13:32 Fio - USA: Index žádostí o hypotéky MBA k 19. červnu vzrostl o 1,0 %
24.06. 13:29 Fio - KB: Agentura Fitch povrdila rating krytého dluhopisu na stupni „AAA“ se stabilním výhledem
24.06. 13:19 Fio - Alphabet nahradí v indexu Dow Jones společnost Verizon Communications
24.06. 12:32 Fio





