Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 15:34
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě

Zpravodajství

Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě

29.01.2009 12:50:40 | Fio banka

Eli Lilly & Co. (LLY) se dostal ve čtvrtém kvartálu do ztráty 3,63 mld. USD (3,31 USD na akcii) především kvůli 4,73 mld. USD odpisům spojeným s akvizicí ImClone Systems. Bez odpisu by zisk dosáhl 1,07 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 19 % a o 2 centy více, než čekali analytici. Tržby byly na stejné úrovni jako minulý rok 5,21 mld. USD. Zisk v 2009 je odhadován na 4-4,25 USD na akcii.

LLY včera mírně rostl o 0,23 % na 39,09 USD.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FILLA66,00+11,86
CEZ1 245,00+3,75
DETEL642,30+2,57
CSG341,00+1,73
VIG1 623,00+1,69

Zajímavé poklesy

BABULVR1 030,00-20,77
KGH1 962,00-12,80
BABWOOSP76,00-8,98
ATS5 340,00-7,77
PEN7,00-4,63

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,132 570,2215:32:11
RMdolu-0,95718,8815:24:40
DJIAstejne0,0051 666,8411:10:02
NASDAQdolu-2,2125 587,0424.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,0824 623,7615:12:44


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz