Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě
Eli Lilly & Co. (LLY) se dostal ve čtvrtém kvartálu do ztráty 3,63 mld. USD (3,31 USD na akcii) především kvůli 4,73 mld. USD odpisům spojeným s akvizicí ImClone Systems. Bez odpisu by zisk dosáhl 1,07 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 19 % a o 2 centy více, než čekali analytici. Tržby byly na stejné úrovni jako minulý rok 5,21 mld. USD. Zisk v 2009 je odhadován na 4-4,25 USD na akcii.
LLY včera mírně rostl o 0,23 % na 39,09 USD.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pátek posilovala
12.06. 18:03 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v červnu podle předběžných dat na 48,9 b.
12.06. 16:02 Fio - Americké indexy se obchodují smíšeně, dnes začne obchodování s akciemi SpaceX
12.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty se obchodují v zelených číslech
12.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,1 %), ropa (-3,72 %) a zlato (+2,86 %)
12.06. 13:57 Fio





