Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 18:31
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě

Zpravodajství

Eli Lilly kvůli akvizici ve ztrátě

29.01.2009 12:50:40 | Fio banka

Eli Lilly & Co. (LLY) se dostal ve čtvrtém kvartálu do ztráty 3,63 mld. USD (3,31 USD na akcii) především kvůli 4,73 mld. USD odpisům spojeným s akvizicí ImClone Systems. Bez odpisu by zisk dosáhl 1,07 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 19 % a o 2 centy více, než čekali analytici. Tržby byly na stejné úrovni jako minulý rok 5,21 mld. USD. Zisk v 2009 je odhadován na 4-4,25 USD na akcii.

LLY včera mírně rostl o 0,23 % na 39,09 USD.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

20.06.2026 - 24.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,8952 128,3318:10:48
NASDAQnahoru+0,6925 763,7918:10:48
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz