UBS propustí další zaměstnance
UBS (UBS) bude v prvním kvartále ve ztrátě a propustí 8 700 lidí kvůli tomu, že se švýcarské bance nedaří se stabilizovat. Ztráta má dosáhnout 2 mld. CHF díky odpisům a odlivu kapitálu z jednotky wealth management. CEO UBS plánuje na valné hromadě oznámit, že do roku 2010 chce snížit počet zaměstnanců na 67 500 oproti 76 200 z konce bžezna.
UBS včera rostlo o 3,04 % na 11,19 USD na Nyse.
Poslední zprávy
- IBM představila technologii výroby čipů pod hranicí 1 nanometru
25.06. 13:43 Fio - Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+2,15 %), měď (+1,23 %), stříbro (-0,96 %)
25.06. 13:41 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
25.06. 13:40 Fio - Německý Merck KGaA koupí americkou společnost Bio-Techne za přibližně 11,3 mld. USD
25.06. 12:23 Fio - Qualcomm do fiskálního roku 2029 cílí na roční tržby přesahující 15 mld. USD z AI datových center
25.06. 11:13 Fio





