UBS propustí další zaměstnance
UBS (UBS) bude v prvním kvartále ve ztrátě a propustí 8 700 lidí kvůli tomu, že se švýcarské bance nedaří se stabilizovat. Ztráta má dosáhnout 2 mld. CHF díky odpisům a odlivu kapitálu z jednotky wealth management. CEO UBS plánuje na valné hromadě oznámit, že do roku 2010 chce snížit počet zaměstnanců na 67 500 oproti 76 200 z konce bžezna.
UBS včera rostlo o 3,04 % na 11,19 USD na Nyse.
Poslední zprávy
- Pražská burza otevírá v kladných hodnotách, Karo Leather zveřejnilo výsledky za 1Q
25.06. 09:26 Fio - Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
25.06. 08:48 Fio - Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio





