UBS propustí další zaměstnance
UBS (UBS) bude v prvním kvartále ve ztrátě a propustí 8 700 lidí kvůli tomu, že se švýcarské bance nedaří se stabilizovat. Ztráta má dosáhnout 2 mld. CHF díky odpisům a odlivu kapitálu z jednotky wealth management. CEO UBS plánuje na valné hromadě oznámit, že do roku 2010 chce snížit počet zaměstnanců na 67 500 oproti 76 200 z konce bžezna.
UBS včera rostlo o 3,04 % na 11,19 USD na Nyse.
Poslední zprávy
- Německé akcie oslabily o téměř 1 %
10.06. 17:55 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních.
10.06. 17:27 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 5. červnu klesly o 7 227 tis. barelů při očekávání -2 200 tis
10.06. 16:35 Fio - Index S&P 500 oslabuje po inflačních datech za květen
10.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty oslabují
10.06. 14:34 Fio





