UBS propustí další zaměstnance
UBS (UBS) bude v prvním kvartále ve ztrátě a propustí 8 700 lidí kvůli tomu, že se švýcarské bance nedaří se stabilizovat. Ztráta má dosáhnout 2 mld. CHF díky odpisům a odlivu kapitálu z jednotky wealth management. CEO UBS plánuje na valné hromadě oznámit, že do roku 2010 chce snížit počet zaměstnanců na 67 500 oproti 76 200 z konce bžezna.
UBS včera rostlo o 3,04 % na 11,19 USD na Nyse.
Poslední zprávy
- Americké futures kontrakty posilují, v čele Nasdaq 100 futures +2,37 %
25.06. 14:55 Fio - USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b
25.06. 14:48 Fio - USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v květnu podle předběžných dat klesly o 4,5 %
25.06. 14:47 Fio - USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti k 20. červnu na 215 tis.
25.06. 14:44 Fio - USA: Anualizovaný HDP v 1Q dle konečných dat vzrostl o 2,1 % při očekávání růstu o 1,6 %
25.06. 14:42 Fio





