Fiat ohlásil vyšší ztrátu
Italská automobilka Fiat SpA (FIAT) zveřejnila hospodářské výsledky za 1Q 2009. V něm hospodařila se ztrátou 411 mln. EUR (vs. 1Q 2008 čistý zisk 405 mln. EUR), zatímco analytici očekávali ztrátu okolo 349 mln. EUR. Jedná se o první čtvrtletní ztrátu automobilky od roku 2004. Tržby meziročně poklesly o 25 % na 11,27 mld. EUR. Společnost potvrdila projekci zisku před úroky a zdaněním pro letošní rok, který by měl přesáhnout 1 mld. EUR. Automobilka v současné době vyjednává o alianci s US automobilkou Chrysler.
Poslední zprávy
- Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio - Americké futures kontrakty odepisují
26.06. 14:50 Fio





