Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 21:07
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Fiat ohlásil vyšší ztrátu

Zpravodajství

Fiat ohlásil vyšší ztrátu

23.04.2009 12:47:39 | Fio banka

Italská automobilka Fiat SpA (FIAT) zveřejnila hospodářské výsledky za 1Q 2009. V něm hospodařila se ztrátou 411 mln. EUR (vs. 1Q 2008 čistý zisk 405 mln. EUR), zatímco analytici očekávali ztrátu okolo 349 mln. EUR. Jedná se o první čtvrtletní ztrátu automobilky od roku 2004. Tržby meziročně poklesly o 25 % na 11,27 mld. EUR. Společnost potvrdila projekci zisku před úroky a zdaněním pro letošní rok, který by měl přesáhnout 1 mld. EUR. Automobilka v současné době vyjednává o alianci s US automobilkou Chrysler.

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

SHELL880,00+4,02
FILLA70,00+2,94
UQA427,60+2,69
EFORU332,00+2,47
VER1 376,00+1,93

Zajímavé poklesy

PVT1,12-13,85
ATS4 508,00-8,74
PEN6,90-5,48
PILLE115,00-4,17
NOKIA279,95-3,33

Kurzovní lístek

EURdolu24,265-0,02
HUFdolu6,852-0,42
JPYnahoru13,166+0,37
PLNdolu5,660-0,03
USDnahoru21,284+0,49

demo-e-broker

Indexy

25.05.2026 - 25.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,232 561,1016:15:29
RMnahoru+0,18726,6116:56:46
DJIAdolu-0,0951 874,4320:46:14
NASDAQdolu-0,2325 299,0720:46:12
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7217:30:02


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz