VimpelCom hospodařil se ztrátou
Ruský mobilní operátor, Vimpel Communications (VIP), hospodařil ve 4Q FY2008 se ztrátou 815,7 mln. USD / 0,81 USD na akcii. Tržby vzrostly na 2,56 mld. USD, když počet mobilních zákazníků se zvýšil o 18 % na 61 mln. Společnost oznámila, že důvodem ztráty byla devalvace ruského rublu a ukrajinské hřivny, která způsobila ztrátu v hodnotě více jak 1 mld. USD. Za fiskální rok 2008 vykázala firma zisk 524,3 mln. USD / 0,52 USD. Analytici, dotazovaní FactSet Research, očekávali zisk 1,29 USD.
Akcie VIP klesají v předobchodní fázi na 10,49 USD (-8,46 %).
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio





