Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 21:48
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»ATT ohlásilo vyšší zisk

Zpravodajství

ATT ohlásilo vyšší zisk

23.07.2009 13:47:00 | Fio banka

US telekomunikační jednička AT&T Inc. (T) ohlásila za 2Q zisk v hodnotě 3,2 mld. USD / 0,54 USD na akcii (vs. konsensus 0,51 USD / akcii) oproti 3,77 mld. USd / 0,63 USD o rok předtím. Tržby dosáhly 30,7 mld. USD, když zákazníci využily více služeb surfování na internetu přes mobilní telefon. Společnost, která v US prodává telefony iPhone oznámila, že v průměru utratili uživatelé iPhone měsíčně o 60 % více než typičtí zákazníci. Společnost díky tomu vyvážila pokračující propad v segmentu pevných linek.

Akcie T rostou v předobchodní fázi na 25,55 USD ( 2,9 %).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.05.2026 - 24.06.2026
Graf - DJI

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,3951 866,6321:27:50
NASDAQdolu-0,6625 417,3721:27:53
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz