ATT ohlásilo vyšší zisk
US telekomunikační jednička AT&T Inc. (T) ohlásila za 2Q zisk v hodnotě 3,2 mld. USD / 0,54 USD na akcii (vs. konsensus 0,51 USD / akcii) oproti 3,77 mld. USd / 0,63 USD o rok předtím. Tržby dosáhly 30,7 mld. USD, když zákazníci využily více služeb surfování na internetu přes mobilní telefon. Společnost, která v US prodává telefony iPhone oznámila, že v průměru utratili uživatelé iPhone měsíčně o 60 % více než typičtí zákazníci. Společnost díky tomu vyvážila pokračující propad v segmentu pevných linek.
Akcie T rostou v předobchodní fázi na 25,55 USD ( 2,9 %).
Poslední zprávy
- SK Hynix plánuje získat až 29,4 mld. USD prostřednictvím emise ADR na burze Nasdaq
24.06. 11:16 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,23
24.06. 10:43 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (-1,91 %), zlato (-1,36 %) a stříbro (-0,83 %)
24.06. 10:42 Fio - Výrobce Leopardů KNDS míří na burzu ve Frankfurtu a v Paříži
24.06. 10:35 Fio - Německo: Index očekávání podle IFO v červnu na 84,1 b. při očekávání 84,8 b.
24.06. 10:12 Fio





