ATT ohlásilo vyšší zisk
US telekomunikační jednička AT&T Inc. (T) ohlásila za 2Q zisk v hodnotě 3,2 mld. USD / 0,54 USD na akcii (vs. konsensus 0,51 USD / akcii) oproti 3,77 mld. USd / 0,63 USD o rok předtím. Tržby dosáhly 30,7 mld. USD, když zákazníci využily více služeb surfování na internetu přes mobilní telefon. Společnost, která v US prodává telefony iPhone oznámila, že v průměru utratili uživatelé iPhone měsíčně o 60 % více než typičtí zákazníci. Společnost díky tomu vyvážila pokračující propad v segmentu pevných linek.
Akcie T rostou v předobchodní fázi na 25,55 USD ( 2,9 %).
Poslední zprávy
- Německé akcie oslabily o téměř 1 %
10.06. 17:55 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních.
10.06. 17:27 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 5. červnu klesly o 7 227 tis. barelů při očekávání -2 200 tis
10.06. 16:35 Fio - Index S&P 500 oslabuje po inflačních datech za květen
10.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty oslabují
10.06. 14:34 Fio





