ATT ohlásilo vyšší zisk
US telekomunikační jednička AT&T Inc. (T) ohlásila za 2Q zisk v hodnotě 3,2 mld. USD / 0,54 USD na akcii (vs. konsensus 0,51 USD / akcii) oproti 3,77 mld. USd / 0,63 USD o rok předtím. Tržby dosáhly 30,7 mld. USD, když zákazníci využily více služeb surfování na internetu přes mobilní telefon. Společnost, která v US prodává telefony iPhone oznámila, že v průměru utratili uživatelé iPhone měsíčně o 60 % více než typičtí zákazníci. Společnost díky tomu vyvážila pokračující propad v segmentu pevných linek.
Akcie T rostou v předobchodní fázi na 25,55 USD ( 2,9 %).
Poslední zprávy
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio - Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
24.06. 16:08 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio





