Xcel Energy zlepšil zisk, ale tržby výrazně klesly
Xcel Energy Inc. (XEL), distributor elektřiny, oznámil růst zisku na 117 mil. USD (25 centů na akcii) oproti 106 mil. USD (24 centů na akcii) z minulého roku. Tržby však klesly na 2 mld. USD z 2,6 mld. USD. Analytici z Wall Street odhadovali zisk 25 centů na akcii a tržby 2,57 mld. USD.
XEL včera posílil o 1,84 % na 19,89 USD.
Poslední zprávy
- USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio - Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
24.06. 16:08 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio





