Xcel Energy zlepšil zisk, ale tržby výrazně klesly
Xcel Energy Inc. (XEL), distributor elektřiny, oznámil růst zisku na 117 mil. USD (25 centů na akcii) oproti 106 mil. USD (24 centů na akcii) z minulého roku. Tržby však klesly na 2 mld. USD z 2,6 mld. USD. Analytici z Wall Street odhadovali zisk 25 centů na akcii a tržby 2,57 mld. USD.
XEL včera posílil o 1,84 % na 19,89 USD.
Poslední zprávy
- Primoco se vyjádřilo ke sporu s akcionářem ohledně změny stanov
09.06. 16:18 Fio - Americké futures indikují otevření trhu v plusu
09.06. 14:55 Fio - USA: Obchodní bilance v dubnu dosáhla schodku 55,9 mld. USD při očekávání -56,1 mld. USD
09.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Ropa (-2,02 %), měď (+1,28 %), pšenice (+1,07 %)
09.06. 13:41 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,88
09.06. 13:39 Fio





