Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu
Společnost Eastman Kodak Co. (EK) ohlásila za 2Q již třetí ztrátu v řadě, která činila 189 mln. USD / 0,70 USD na akcii. Bez zahrnutí některých nákladů, dosáhla ztráta z pokračujících operací 0,43 USD a překonala tak očekávání analytiků (0,37 USD). Tržby společnosti meziročně poklesly o 29 % na 1,77 mld. USD.
Akcie EK klesají v předobchodní fázi na 3,19 USD (-2,7 %).
Poslední zprávy
- Americké futures kontrakty posilují, v čele Nasdaq 100 futures +2,37 %
25.06. 14:55 Fio - USA: Index aktivity Chicago Fed v květnu klesl na -0,10 b. při očekávání 0,15 b
25.06. 14:48 Fio - USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v květnu podle předběžných dat klesly o 4,5 %
25.06. 14:47 Fio - USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti k 20. červnu na 215 tis.
25.06. 14:44 Fio - USA: Anualizovaný HDP v 1Q dle konečných dat vzrostl o 2,1 % při očekávání růstu o 1,6 %
25.06. 14:42 Fio





