Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 16.6.2026 11:10
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu

Zpravodajství

Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu

30.07.2009 13:56:34 | Fio banka

Společnost Eastman Kodak Co. (EK) ohlásila za 2Q již třetí ztrátu v řadě, která činila 189 mln. USD / 0,70 USD na akcii. Bez zahrnutí některých nákladů, dosáhla ztráta z pokračujících operací 0,43 USD a překonala tak očekávání analytiků (0,37 USD). Tržby společnosti meziročně poklesly o 29 % na 1,77 mld. USD.

Akcie EK klesají v předobchodní fázi na 3,19 USD (-2,7 %).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS4 760,00+30,34
KGH2 184,00+11,26
FACC418,00+8,71
TMR378,00+5,59
DBK719,80+4,62

Zajímavé poklesy

HARDW7,10-15,98
ENRGA3 800,00-9,52
OMV1 345,00-4,00
PKN796,90-3,70
BABWOOSP76,50-3,16

Kurzovní lístek

EURnahoru24,150+0,08
HUFdolu6,890-0,61
JPYnahoru12,991+0,39
PLNnahoru5,687+0,05
USDnahoru20,807+0,41

demo-e-broker

Indexy

16.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,482 583,3911:09:10
RMnahoru+0,12714,2111:06:09
DJIAnahoru+0,9251 671,0315.06.26
NASDAQnahoru+3,0726 683,9416.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,7425 077,1210:49:22


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz