Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 15:20
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu

Zpravodajství

Eastman Kodak oznámil vyšší ztrátu

30.07.2009 13:56:34 | Fio banka

Společnost Eastman Kodak Co. (EK) ohlásila za 2Q již třetí ztrátu v řadě, která činila 189 mln. USD / 0,70 USD na akcii. Bez zahrnutí některých nákladů, dosáhla ztráta z pokračujících operací 0,43 USD a překonala tak očekávání analytiků (0,37 USD). Tržby společnosti meziročně poklesly o 29 % na 1,77 mld. USD.

Akcie EK klesají v předobchodní fázi na 3,19 USD (-2,7 %).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,260-0,08
HUFdolu6,823-0,26
JPYnahoru13,215+0,04
PLNdolu5,658-0,08
USDdolu21,390-0,06

demo-e-broker

Indexy

25.12.2025 - 25.06.2026
Graf - RM

PXnahoru+0,022 560,9415:20:00
RMnahoru+0,32723,7715:19:06
DJIAstejne0,0051 848,9011:10:02
NASDAQdolu-0,4325 476,6425.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,9624 976,7115:00:03


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz