Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 20:47
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Středoevropský region v zeleném

Zpravodajství

Středoevropský region v zeleném

16.11.2009 10:44:22 | Fio banka

Akcie ve střední Evropě posilují a největší zisky si připisuje burza ve Varšavě. Během ranního obchodování umazala páteční ztráty, a díky akciím bankovních domů (PEO 3,2 % PKO 3,3 %) a producentů základních materiálů (KGH 3,1 %), index WIG20 přidává 2,4 % na 2 413b. Akcie na parketu v Budapešti přerušují dvoudenní ztrátové seance a rostou zejména díky akciím OTP ( 2,1 %), Gedeon Richter (2,2 %) a Mol ( 1,2 %). Indexu BUX roste o 1,5 % na 21 436b.

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.06.2025 - 24.06.2026
Graf - IXIC

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,4851 915,7520:26:51
NASDAQdolu-0,1225 555,3020:26:57
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz