Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 9.6.2026 20:44
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Středoevropský region v zeleném

Zpravodajství

Středoevropský region v zeleném

16.11.2009 10:44:22 | Fio banka

Akcie ve střední Evropě posilují a největší zisky si připisuje burza ve Varšavě. Během ranního obchodování umazala páteční ztráty, a díky akciím bankovních domů (PEO 3,2 % PKO 3,3 %) a producentů základních materiálů (KGH 3,1 %), index WIG20 přidává 2,4 % na 2 413b. Akcie na parketu v Budapešti přerušují dvoudenní ztrátové seance a rostou zejména díky akciím OTP ( 2,1 %), Gedeon Richter (2,2 %) a Mol ( 1,2 %). Indexu BUX roste o 1,5 % na 21 436b.

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA440,00+12,24
ATS3 532,00+7,23
DSPW499,50+5,83
HARDW8,30+3,75
VIG1 483,00+3,34

Zajímavé poklesy

MATTE18 000,00-6,74
NOKIA289,00-6,17
OMV1 425,50-5,06
FIXZO57,00-5,00
WPS30,00-3,85

Kurzovní lístek

EURnahoru24,170+0,28
HUFnahoru6,799+0,23
JPYnahoru13,041+0,70
PLNnahoru5,704+0,15
USDnahoru20,888+0,58

demo-e-broker

Indexy

09.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,982 548,8716:15:29
RMdolu-0,27681,5416:55:30
DJIAdolu-0,0650 757,9720:23:34
NASDAQdolu-1,4125 563,0420:23:23
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7424 433,0617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz