Ministr průmyslu a obchodu by chtěl zachovat solární daň
Ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba by chtěl zachovat solární daň i v dalších letech. 26% daň končí v tomto roce. Podle ministra ji však nebude možné aplikovat paušálně, ale bude se muset posoudit každý projekt individuálně, aby nebyla narušena patnáctiletá garantovaná návratnost. Zatím nejsou známy podrobnosti, ale podle našeho názoru většina analytiků i investorů počítá s tím, že tato daň bude zachována. Zprávu považujeme za neutrální.
Čtěte články o investování na http://www.penizenavic.cz/clanky/dvousecna-tobinova-dan
Zdroj: J&T
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





