CME uzavřela novou smlouvu s ředitelem společnosti Adrianem Sarbu
CME v pátek ve zprávě pro regulátora oznámila, že uzavřela novou smlouvu s ředitelem společnosti Adrianem Sarbu. Sarbu bude nadále pobírat plat 1,8 mil. USD ročně s možností získat roční bonus ve výši celoročního platu navíc. Tzv. zlatý padák, tj. platba manažerovi v případě ukončení jeho působení ze strany společnosti, byl stanoven na 3,6 až 5,4 mil. USD. Jako alternativa k vyplacení této sumy je možný rovněž přesun na pozici ředitele rumunských televizí s platem 0,9 mil. USD do r. 2020. Nová smlouva bude končit 31.12. 2016 a nahrazuje současnou smlouvu, která měla skončit na konci letošního roku. Zprávu hodnotíme neutrálně.
Čtěte články o investování na http://www.penizenavic.cz/clanky/fond-globalnich-znacek-cp-invest-ve-spravny-cas-na-spravnem-miste
Zdroj: J&T
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





