CME uzavřela novou smlouvu s ředitelem společnosti Adrianem Sarbu
CME v pátek ve zprávě pro regulátora oznámila, že uzavřela novou smlouvu s ředitelem společnosti Adrianem Sarbu. Sarbu bude nadále pobírat plat 1,8 mil. USD ročně s možností získat roční bonus ve výši celoročního platu navíc. Tzv. zlatý padák, tj. platba manažerovi v případě ukončení jeho působení ze strany společnosti, byl stanoven na 3,6 až 5,4 mil. USD. Jako alternativa k vyplacení této sumy je možný rovněž přesun na pozici ředitele rumunských televizí s platem 0,9 mil. USD do r. 2020. Nová smlouva bude končit 31.12. 2016 a nahrazuje současnou smlouvu, která měla skončit na konci letošního roku. Zprávu hodnotíme neutrálně.
Čtěte články o investování na http://www.penizenavic.cz/clanky/fond-globalnich-znacek-cp-invest-ve-spravny-cas-na-spravnem-miste
Zdroj: J&T
Poslední zprávy
- Akciový výhled
18.06. 09:02 Fio - Denní report - středa 17.06.2026
17.06. 22:25 Fio - Kofola ČeskoSlovensko: Dividenda za rok 2025 schválena valnou hromadou
17.06. 21:01 Kofola ČS a.s. - Pražská burza pokračovala v růstu
17.06. 16:36 Fio - Akciový výhled
17.06. 09:01 Fio





