Apple oznámil investice do nového kampusu a datových center
Americká softwarová a hardwarová společnost Apple oznámila výstavbu nového kampusu v Texaském Austinu za 1 mld. dolarů. Mimoto Apple také oznámil, navzdory obavám z klesajících prodejů iPhonů, investici do data center v USA v hodnotě 10 mld. USD. V rámci 350 miliardového investičního balíčku, oznámeného v lednu, také pokračují investice do dalších měst napříč USA, jako je např. Colorado, Pittsburgh nebo Pennsylvania.
Apple tento rok v USA vytvořil 6000 pracovních míst, kterých plánuje do roku 2023 vytvořit až 20 000.
Zdroj: Bloomberg, Financial Times
Marek Šilhart
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Marek Šilhart
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





