Apple oznámil investice do nového kampusu a datových center
Americká softwarová a hardwarová společnost Apple oznámila výstavbu nového kampusu v Texaském Austinu za 1 mld. dolarů. Mimoto Apple také oznámil, navzdory obavám z klesajících prodejů iPhonů, investici do data center v USA v hodnotě 10 mld. USD. V rámci 350 miliardového investičního balíčku, oznámeného v lednu, také pokračují investice do dalších měst napříč USA, jako je např. Colorado, Pittsburgh nebo Pennsylvania.
Apple tento rok v USA vytvořil 6000 pracovních míst, kterých plánuje do roku 2023 vytvořit až 20 000.
Zdroj: Bloomberg, Financial Times
Marek Šilhart
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Marek Šilhart
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Index S&P 500 vstupuje do nového týdne růstem, tažen technologiemi
08.06. 22:13 Fio - Wall Street po propadech z pátku roste
08.06. 19:45 Fio - Frankfurtská burza uzavřela pondělní obchodování v červených číslech
08.06. 19:00 Fio - Wall Street koriguje páteční ztráty, společnost Campbell’s reportovala výsledky hospodaření
08.06. 16:08 Fio - Manažerské obchody: V květnu byl aktivní manažer Moneta Money Bank
08.06. 15:51 Fio





