BP: Výrobce čipů Rambus se propadl ve 4/Q do ztráty
Výrobce paměťových čipů, společnost Rambus Inc. (RMBS), včera reportoval ztrátu za čtvrté čtvrtletí na pozadí nižších prodejů.
Ztráta společnosti za uplynulé čtvrtletí činila 14,6 mil. USD/14 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 2,1 mil. USD/2 centy na akcii za čtvrté čtvrtletí roku 2006.
Příjmy společnosti se meziročně snížily na 40,5 mil. USD z 52,6 mil. USD.
Během čtvrtletí společnost vykázala nárůst nákladů na marketing a administrativu na 72,6 mil. USD z 53,2 mil. USD před rokem.
Akcie RMBS včera zavíraly na ceně 20,13 USD, v dnešní předobchodní fázi oslabují o 1,89 % na 19,75 USD.
Poslední zprávy
- USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio - Wall Street v úvodu mírně roste, pozornost je upřena na večerní výsledky Micronu
24.06. 16:08 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 21,38
24.06. 13:32 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (-3,26 %), zlato (-2,17 %) a ropa (-1,86 %)
24.06. 13:32 Fio





