BP: Výrobce čipů Rambus se propadl ve 4/Q do ztráty
Výrobce paměťových čipů, společnost Rambus Inc. (RMBS), včera reportoval ztrátu za čtvrté čtvrtletí na pozadí nižších prodejů.
Ztráta společnosti za uplynulé čtvrtletí činila 14,6 mil. USD/14 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 2,1 mil. USD/2 centy na akcii za čtvrté čtvrtletí roku 2006.
Příjmy společnosti se meziročně snížily na 40,5 mil. USD z 52,6 mil. USD.
Během čtvrtletí společnost vykázala nárůst nákladů na marketing a administrativu na 72,6 mil. USD z 53,2 mil. USD před rokem.
Akcie RMBS včera zavíraly na ceně 20,13 USD, v dnešní předobchodní fázi oslabují o 1,89 % na 19,75 USD.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





