BP: Výrobce čipů Rambus se propadl ve 4/Q do ztráty
Výrobce paměťových čipů, společnost Rambus Inc. (RMBS), včera reportoval ztrátu za čtvrté čtvrtletí na pozadí nižších prodejů.
Ztráta společnosti za uplynulé čtvrtletí činila 14,6 mil. USD/14 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 2,1 mil. USD/2 centy na akcii za čtvrté čtvrtletí roku 2006.
Příjmy společnosti se meziročně snížily na 40,5 mil. USD z 52,6 mil. USD.
Během čtvrtletí společnost vykázala nárůst nákladů na marketing a administrativu na 72,6 mil. USD z 53,2 mil. USD před rokem.
Akcie RMBS včera zavíraly na ceně 20,13 USD, v dnešní předobchodní fázi oslabují o 1,89 % na 19,75 USD.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza na začátku obchodování mírně posiluje
18.06. 09:36 Fio - Pražská burza zahajuje obchodování v kladných hodnotách, Valná hromada Kofoly schválila dividendu
18.06. 09:28 Fio - Kofola: Valná hromada schválila dividendu ve výši 21 Kč na akcii
18.06. 09:27 Fio - Evropské futures kontrakty mírně oslabují
18.06. 08:34 Fio - Asijské akcie rostou po dohodě Trumpa s Íránem
18.06. 08:12 Fio





