OTP navrhuje nevyplatit dividendu za rok 2007
Největší maďarská banka, OTP Bank Nyrt. (OTP), navrhla nevyplatit dividendu ze svého zisku za rok 2007. To podle analytiků značí přípravu společnosti na expanzi do dalších zemí, včetně Ruska. Akcionáři budou o tomto návrhu hlasovat na valné hromadě 25. dubna. Pokud by byl návrh schválen stalo by se tak poprvé za posledních 5 let kdy banka nevyplatila dividendu. V minulém roce banka vyplatila dividendu v hodnotě 145 forintů za akcii. Zisk OTP v roce 2007 dosáhl 119,88 mld. forintů.
Akcie OTP posilují na 6 990 forintů ( 2,78%).
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





