OTP navrhuje nevyplatit dividendu za rok 2007
Největší maďarská banka, OTP Bank Nyrt. (OTP), navrhla nevyplatit dividendu ze svého zisku za rok 2007. To podle analytiků značí přípravu společnosti na expanzi do dalších zemí, včetně Ruska. Akcionáři budou o tomto návrhu hlasovat na valné hromadě 25. dubna. Pokud by byl návrh schválen stalo by se tak poprvé za posledních 5 let kdy banka nevyplatila dividendu. V minulém roce banka vyplatila dividendu v hodnotě 145 forintů za akcii. Zisk OTP v roce 2007 dosáhl 119,88 mld. forintů.
Akcie OTP posilují na 6 990 forintů ( 2,78%).
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavřel úterní seanci korekcí o -0,57%.
16.06. 22:15 Fio - Frankfurtská burza uzavřela úterní seanci na zelené nule
16.06. 18:04 Fio - Americké indexy zahajují seanci v zeleném
16.06. 16:31 Fio - Americké futures kontrakty stagnují
16.06. 14:43 Fio - USA: Započatá výstavba v květnu klesla na 1 177 tis. při očekávání 1 430 tis
16.06. 14:39 Fio





