Siemens se dohodl se zaměstnanci na škrtech
Společnost Siemens AG (SIE) dnes oznámila, že se dohodla na kompenzaci pro zaměstnance divize Siemens Enterprise Communications, kterých se dotkne snižování stavů. Okolo 1.200 zaměstnanců se dotknou úsporné balíčky, z toho zhruba 300 lidem bude nabídnuta práce na částečný úvazek. Ostatní zaměstnanci budou oprávněni připojit se po dobu dvou let ke společnosti, kde jim bude uhrazeno vzdělávání a tréninkové programy. Akcie firmy aktuálně posilují o 1,74%.
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio - Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio





