Americké trhy se ocitají v červeném
Americké trhy dnes oslabují a pravděpodobně se tento týden zapíše jako ztrátový. Oslabují dnes především komoditní a finanční tituly v čele s AIG. Exxon Mobil ztrácí s novými rekordy ropy, které se dnes vyšplhala až na 126 USD za barel. Freeport-McMoRan Copper& Gold Inc. oslabuje po vyšších zásobách mědi. Vše naznačuje tomu, že poptávka v Číně slábne. Nejvíce však ztrácí AIG (-8,3%), která prezentovala velkou ztrátu. Plánuje další odpisy kvůli špatným investicím. Index DJIA ztrácí 1,04%, kompozitní Nasdaq 0,35%, zatímco S&P 500 0,79%.
Poslední zprávy
- Asijsko-pacifický region posiluje, v popředí jsou technologie po silných výsledcích Micronu
25.06. 08:48 Fio - Evropské futures kontrakty mírně posilují
25.06. 08:31 Fio - Německo: Spotřebitelská důvěra GfK v červeneci na -29,2 b. při očekávání -28 b.
25.06. 08:11 Fio - Očekávané události: Deflátor výdajů na osobní spotřebu, růst HDP (USA)
25.06. 08:09 Fio - Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -0,1%.
24.06. 22:17 Fio





