Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 23:52
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Modine Manufacturing ve ztrátě

Zpravodajství

Modine Manufacturing ve ztrátě

27.05.2008 16:55:27 | Colosseum, a.s.

Společnost Modine Manufacturing (MOD), která je výrobcem autodílů, oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí fiskálního roku. Firma dosáhla ztráty 41 milionů dolarů (1,28 dolaru na akcii). Ve stejném období minulého roku přitom dosáhla ztráty ve výši 2,8 milionu (9 centů na akcii). Tržby se zvýšily o 15 procent na 478,5 milionu dolarů. Nárůst byl způsoben vyššími prodeji v Evropě a Jižní Americe. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování posilují o 0,31 procenta na 16,11 dolaru.

Autor: Petr Čermák

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,3551 848,9022:04:59
NASDAQdolu-0,6225 427,6022:02:18
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz