Modine Manufacturing ve ztrátě
Společnost Modine Manufacturing (MOD), která je výrobcem autodílů, oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí fiskálního roku. Firma dosáhla ztráty 41 milionů dolarů (1,28 dolaru na akcii). Ve stejném období minulého roku přitom dosáhla ztráty ve výši 2,8 milionu (9 centů na akcii). Tržby se zvýšily o 15 procent na 478,5 milionu dolarů. Nárůst byl způsoben vyššími prodeji v Evropě a Jižní Americe. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování posilují o 0,31 procenta na 16,11 dolaru.
Poslední zprávy
- US indexy uzavírají v záporu
17.06. 22:08 Fio - Rozhodnutí FOMC (Fed) o sazbách
17.06. 20:01 Fio - Americké indexy mírně rostou
17.06. 18:14 Fio - Německé akcie uprostřed týdne stagnovaly
17.06. 17:55 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 12. červnu klesly o 8 263 tis. barelů
17.06. 16:32 Fio





