Modine Manufacturing ve ztrátě
Společnost Modine Manufacturing (MOD), která je výrobcem autodílů, oznámila výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí fiskálního roku. Firma dosáhla ztráty 41 milionů dolarů (1,28 dolaru na akcii). Ve stejném období minulého roku přitom dosáhla ztráty ve výši 2,8 milionu (9 centů na akcii). Tržby se zvýšily o 15 procent na 478,5 milionu dolarů. Nárůst byl způsoben vyššími prodeji v Evropě a Jižní Americe. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování posilují o 0,31 procenta na 16,11 dolaru.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio





